instrukcje konfiguracji

wybierz przewodnik, aby rozpocząć.

MeMail jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych i aplikacji pocztowych, w tym Microsoft Outlook, Apple Mail, Gmail i innymi. Możesz zsynchronizować całą swoją skrzynkę pocztową, w tym kontakty, kalendarze, notatki i nie tylko.

MeMail jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych i aplikacji pocztowych, w tym Microsoft Outlook, Apple Mail, Gmail i innymi. Możesz zsynchronizować całą skrzynkę pocztową, w tym kontakty, kalendarze, notatki i inne. Dla wszystkich innych zobacz przewodnik po ustawieniach POP, IMAP i SMTP.

  • Podczas konfigurowania konta e-mail
  • 1. Wybierz "Exchange" jako typ poczty e-mail
  • 2. Wprowadź adres e-mail skrzynki odbiorczej (np. mike@memail.com)
  • 3. Wprowadź hasło do skrzynki odbiorczej
  • 4. Usiądź wygodnie i pozwól naszym serwerom zająć się całą resztą.

Wszystkie serwery MeMail są skonfigurowane z automatycznym wykrywaniem ustawień, opisanym przez Microsoft w tym artykule: Usługa Autodiscover w Exchange Server. Oznacza to, że w przypadku wszystkich głównych aplikacji pocztowych (w tym Outlook dla Windows, macOS, iOS i Android, Apple Mail dla macOS i iOS, Android Mail, Thunderbird, Blackberry Inbox i wszystkich innych aplikacji pocztowych zgodnych z EWS), wystarczy wprowadzić swój adres e-mail i hasło, aby aplikacja automatycznie pobrała z naszych serwerów wszystkie ustawienia, w tym adresy serwerów, typ szyfrowania, numery portów itp.

śmiało, utwórz swój adres e-mail poniżej!

Dzięki tysiącom opcji i cenom zaczynającym się od 0.00/miesiąc*, z pewnością znajdziesz adres e-mail, który wyrazi Twoją osobowość.

*Wszystkie ceny zawierają % podatku VAT w oparciu o kraj macierzysty

POWRÓT DO GÓRY